ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:06 02.09


Полтавець завоював "бронзу" чемпіонату світу з шашок-64

У Кранєво (Болгарія) відбувся чемпіонат світу з шашок-64, в якому змагалися юнаки, юніори, молодь, чоловіки і жінки, ветерани, паралімпійці, дефлімпійці та гравці зі спецпотребами.

У спільній номінації ПДС (паралімпійці, дефлімпійці, спецпортеби) бронзовим призером чемпіонату світу у класичній грі став полтавець, майстер спорту Юрій Верещака. У цій першості (22 учасники, 8 турів) наш земляк набрав 11 очок (5 перемог, нічия, дві поразки).

У першому турі Верещака переміг Лешека Петліцькі (Польща), потім програв Олександру Гонгальському (Україна), а далі - переміг Лукаша Палінські (Польща), зіграв унічию з Михайлом Єгоровим (Росія), переміг Олександра Єфимова (Росія), програв Дмитру Мариненку (Україна) та завершив турнір двома перемогами над Олегом Гросу (Молдова) і Олександром Охотським (Україна).
До трійки призерів у спільній номінації ПДС увійшли троє українців: Дмитро Мариненко (паралімпієць) - 14 очок та двоє дефлімпійців (з вадами слуху) - Олександр Охотський - 11 очок (коефіцієнт - 57) та Юрій Верещака - 11 очок (коефіцієнт - 50).

У чемпіонаті світу з шашок-64 серед бліндлімпійців (спортсменами з вадами зору) представник Полтавщини Володимир Пересічанський фінішував в одному кроці від п'єдесталу пошани - на четвертому місці у загальній першості (тотал незрячі і слабозрячі). Наш земляк набрав 10 очок (3 перемоги, 4 нічиї, одна поразка). До "бронзи" Пересічанському не вистачило лише одного пункту власного коефіцієнту. Бронзовим призером став інший українець - Іван Федик - 10 очок (коефіцієнт - 57), Володимир Пересічанський - також 10 очок, але коефіцієнт - 56.

спорт, інваспорт, шашки-64

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.