16:45 02.09

ФІБА назвала баскетболістку Мазніченко "митцем на майданчику"

Незабаром у румунському Бухаресті стартує чемпіонат Європи з баскетболу "3х3". Нагадаємо, в фінальний турнір вийшли наші чоловіча та жіноча збірні. Лідером жіночої команди є наша землячка Ольга Мазніченко.

Напередодні континентального чемпіонату ФІБА (Міжнародна федерація баскетболу) акцентує увагу на персоні лідера нашої жіночої збірної Ользі Мазніченко. Її включено до топ-10 гравців жіночих команд Старого Світу, за якими варто слідкувати на турнірі.

ФІБА нагадує, що українка стала кращим бомбардиром Європейських ігор 2015 року в Баку, де наша команда посіла друге місце. Також Ольга стала найрезультативнішою в кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи серед жіночих збірних.
А ще ФІБА згадала Мазніченко серед причин, через які варто уважно стежити за матчами цього чемпіонату Європи. Українку назвали "митцем на майданчику".