16:03 04.09 877
У Полтаві нетверезий водій влаштував ДТП, перебуваючи за кермом інкасаторської машини "Фольксваген". Унаслідок аварії два автомобілі отримали механічні пошкодження.
Як стало відомо з повідомлення поліції, після виїзду з автозаправної станції інкасаторська машина рухалася у напрямку вул. Великотирнівської, де допустила зіткнення з автомобілем "CHERY Amulet", який їхав у зустрічному напрямку.
Водій інкасаторської автівки перебував у стані алкогольного сп’яніння. Як повідомили у поліції, коли патрульні прибули на місце події, то побачили, що у водія "Caddy" присутні явні ознаки сп’яніння. Алкотестер показав, що у водія-інкасатора — 2.7 проміле алкоголю в крові. Інспектори склали на нетверезого водія протоколи. На нього чекає покарання.
Унаслідок ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження.
Артур ЗАПЕКА
У Лубнах оштрафували хірурга за хабар
13:45 15.05
Відсутні укриття та пожежна сигналізація: виявили порушення у відділі поліції Полтавщини
15:30 12.05