ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:59 05.09


Кожна п'ята дитина в області займається спортом

У Полтавській області, за словами чиновників, 21 відсоток дітей відвідують дитячо-юнацькі спортивні школи (ДЮСШ).

Про це та про підсумки виступу спортсменів із Полтавщині на Олімпіаді-2016 повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький.

Усього на Полтавщині 48 ДЮСШ. Із них 20 підпорядковані управлінню освіти, 21 - державі та 7 - полтавській обласній ДЮСШ "Колос". Зараз у області 16 646 дітей відвідують спортивні школи, а це лише 21% від загальної кількості дітей на Полтавщині. Звичайно, є проблеми у цій сфері, відсутність сучасних майданчиків для тренування і т.д. Також суттєвим є той факт, що з 544 викладачів спортивних шкіл, більша частина (64%) - люди віком від 40 до 60 років. Лише 29 випускників вишів влаштувалися викладачами у юнацькі спортивні школи за останній рік, показник дуже низький

- вважає пан Буцький, якого цітує УНН-Центр.

Окрім теми підготовки ДЮСШ області до навчального року, Олександр Буцький відзвітував про спортсменів національної збірної країни, які представляли Полтавщину на Іграх у Бразилії.

У складі збірної України на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро змагалися п’ятеро спортсменів із Полтавської області: Павло Алтухов, Дмитро Янчук, Ольга Ляхова, Іван Іванов та Любомир Лемешко. Каноїст із Полтавщини Дмитро Янчук разом із Тарасом Міщуком зі Львова посіли третє місце і здобули бронзову медаль у фінальному заїзді каное-двійці на Олімпійських іграх 2016 у Ріо-де-Жанейро

- додав Буцький, жодним словом не обмовившись про інших наших землячок, які виступали у Ріо - Ганну Касьянову (Мельниченко), Ганну Плотіцину та, звісно ж, про Вікторію Солнцеву-Гюнеш.

спорт, діти

За темою:

  • Футболістки "Ворскли" не потрапили до групового раунду Ліги Чемпіонів
  • У ДТП на Полтавщині травмувалися дитина і ще троє людей
  • На Полтавщині меценати придбали автобус для перевезення поранених
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.