ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:32 05.09


Чиновників Полтавщини вчитимуть діловій українській мові

Директор Державного архіву у Полтавській області Валентина Гудим під час доповіді про упорядкування документів у структурних підрозділах Полтавської ОДА та районних державних адміністрацій поінформувала, що одна із проблем — незнання ділової мови держслужбовцями.

Райдержадміністрації та структурні підрозділи ОДА - одне із джерел формування архівів. На жаль, одна із проблем - незнання ділової української мови. Тексти документів досі перебувають під сильним впливом російської мови, у них є помилки і недоречності, пов’язані з російськомовними аналогами, неуважним використанням паронімів, уживанням у текстах слів, які нічого не додають до змісту документа. Ці факти свідчать про недостатній рівень підготовки кадрів, які безпосередньо працюють із документами. Тож пропонуємо провести тематичні семінари для держслужбовців. Доручення, які ми прописали, не потребують залучення коштів

– зазначила Валентина Гудим.

Андрій Пісоцький дав доручення головам РДА, які не доопрацьовують, до 1 січня провести науково-технічне опрацювання документації. Також наголосив на проведенні семінарів з ділової української мови для посадовців.

ОДА, чиновники, мова

За темою:

  • У депутатів просіть гроші на авто бригад, що визволятимуть полтавців із ліфтів
  • Директора водоканалу, який не сплатив понад шість мільйонів податків, чекає суд
  • Наступного тижня прийде шалена спека
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.