ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:24 07.09


На Полтавщині відмовилися проводити всеукраїнські змагання з веслування

Федерація каное України (ФКУ) вирішила скасувати цьогорічний "Кубок Федерації каное" - ці змагання були заплановані на 16-18 вересня. Причиною ФКУ назвала відмову міста Горішні Плавні проводити ці змагання.

На Полтавщині відмовилися проводити всеукраїнські змагання з веслування. Чому?

За коментарем ми звернулися до спортивного керівництва міста Горішні Плавні.

Протягом двох останніх років ці змагання не проводяться в нашому місті - у зв'язку з тим, що на цих стартах не вирішується питання щодо відбору кращих веслувальників до складу збірної команди України серед юнаків. Через це змагання не є основними і на них не було би належного представництва спортсменів. Раніше ці змагання мали назву "Кубок Василя Ковбановського" на честь першого тренера відомого наставника Миколи Мацапури, який цього року підготував двох медалістів Олімпіади - Дмитра Янчука та Тараса Міщука

 - прокоментував ситуацію начальник відділу фізичної культури та спорту Горішньоплавнівської міської ради Віктор Подрезан.

Невже Федерація каное України зазделегідь не знала про позицію спортивного керівництва Горішніх Плавнів і Полтавщини щодо цього турніру. Або ж знала і вирішила не проводити його спеціально?

спорт, веслування, конфуз

За темою:

  • Поради щодо догляду літніх шин
  • Полтавська міськрада готується прийняти концепцію з автостоянок
  • У Полтаві тролейбус зіткнувся з маршруткою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.