10:50 09.09 1768
Учора, 8 вересня, патрульні поліцейські спільно з активістами громадської організації "Генерація успішної дії" обговорили проблеми незрячих людей і безпеки їх руху на дорозі.
Громадські активісти провели експеримент, який показав, що більшість водіїв на дорозі не реагують на появу людини з білою тростиною в руках.
Під час зустрічі патрульні поліцейські залучали водіїв до відповідальності і проводили з ними роз'яснювальну роботу. Адже згідно з пунктом 18.5 Правил дорожнього руху в будь-якому місці водій повинен пропустити сліпих пішоходів, які подають сигнал тростиною білого кольору, спрямованою вперед, а при необхідності організувати їх перехід через проїжджу частину.
Інспектори винесли постанову в частині 1 статті 122 КУпАП на 24-річну жительку Полтавського району, яка не пропустила незрячого пішохода.
Автоцивілка в банку ПУМБ
21:30 28.04
У Полтаві зросте тариф на вивіз сміття
14:00 30.04
У Полтаві стався вибух на підприємстві
13:00 01.05