21:19 13.09

Юні ворскляни знову розгромно програли матч чемпіонату Полтавщини

13 вересня на стадіоні "Лтава" відбувся поєдинок обласного чемпіонату з футболу серед команд вищої ліги, в якому аутсайдери турніру - юні ворскляни - приймали "Чайку" з Дейкалівки Зіньківського району.

ДЮФШ Ворскла - Чайка - 1:5

Юні полтавці відкрили рахунок у матчі, проте ще до перерви зусиллями Дмитра Куїмова та Андрія Михайленка (з пенальті) гості вийшли вперед. А в другому таймі перевага досвідчених гостей була відчутною. Вони забили ще тричі (Андрій Кальченко, Дмитро Банний, Олег Переверзєв) і здобули перемогу з великим рахунком.

Юні ворскляни (вік гравців - 16-18 років) замикають турнірну таблицю. "Чайка" - на 9-му місці серед 12 команд ліги.

І ще одна футбольна новина. Відкриття полтавського стадіону "Динамо" після реконструкції за програмою УЄФА "Хет-трик" заплановано на 17 вересня.