16:45 14.09

Артем Усик завоював "золото" Кубка України з боксу

У Маріуполі відбувся Кубок України з боксу, у програмі якого одночасно проходив уже 48-й міжнародний Меморіал Макара Мазая.

Із представників збірної Полтавщини до фінальних поєдинків пробилися двоє кременчужан, які виступали у найважчих боксерських категоріях. У категорії до 91 кг Артем Усик у фіналі переміг Костянтина Пінчука (Дніпропетровська обл.) - 3:0. А Віталій Покуляк (понад 91 кг) у вирішальному поєдинку програв Олександру Бабичу (Київ) і завоював срібну медаль.

У командному заліку Кубка України збірна Полтавщини посіла 5-е місце (одна золота і срібна медалі). Першими були боксери Донецької області - 7 медалей (3 золоті, 2 срібні, 2 бронзові). По дві золоті медалі завоювали боксери Києва і Вінницької області.