11:00 19.09

Полтавці двічі фінішували у топ-10 на чемпіонаті світу з веслувального марафону

У місті Бранденбург-на-Хафелі (Німеччина) відбувся чемпіонат світу з веслування на каное і байдарках на марафонських дистанціях, на якому у складі юніорської збірної України виступили полтавці Владислав Дігтяр і Ярослав Ханчевський.

У першості серед юніорів на каное-одиночці (дистанція 19 км) Владислав Дігтяр фінішував на 10-му місці з результатом - 1 година 47 хвилин 13,8 секунди. Чемпіону - Марко Апурі (Португалія) полтавець програв 9 хвилин 52,2 секунди.

В юніорській першості на каное-двійці (19 км) Україну представляв екіпаж полтавців Владислав Дігтяр - Ярослав Ханчевський. Вони фінішували на 8-му місці з результатом - 1 година 41 хвилина 42,9 секунди. Тут чемпіонами стали веслувальники Угорщини, які випередили на дистанції наших земляків рівно на 10 хвилин.