ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:59 20.09


Полтавці завоювали дві "бронзи" на етапі Кубка України з картингу

У Полтаві, на базі СТК "Лтава", відбувся четвертий, останній цьогорічний етап Кубка України з картингу у національних класах картів, в яких визначилися переможці і призери у семи класах.

У двох із них бронзовими призерами на цьому етапі стали гонщики СТК "Лтава" (Полтава). У класі картів "Піонер-Н" третє місце посів полтавець Данило Лобач, який за підсумками двох фінальних заїздів набрав 25 очок: четверте місце у першому заїзді (10 очок) і друге місце у другому заїзді (15 очок). Тут нашого земляка випередили двоє харків'ян: Олексій Телюк (40 очок - максимум) і Кирило Бакаленко (27 очок).

А ось у класі картів "125-Безкоробка-юніор" сталася справжня сенсація. Юна полтавка Дар'я Іванко, яка має перший юнацький розряд, фінішувала третьою, випередивши кандидатів у майстри спорту та першорозрядників. У двох фінальних заїздах Даша фінішувала третьою, набравши у кожному з них по 12 очок, загалом - 24. Її випередили лише двоє хлопців - кандидатів у майстри спорту, які набрали по 35 очок: Олександр Дерюга (Харків) і Денис Мартинюк (Київ).

спорт, картинг

За темою:

  • На Полтавщині меценати придбали автобус для перевезення поранених
  • На що витрачали гроші жителі України в період літніх відпусток?
  • Під Полтавою водійка зіткнулася з бетонним блоком: двоє у лікарні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.