11:00 22.09

Полтавки завоювали "срібло" і "бронзу" жіночого чемпіонату України з боксу

У Ковелі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок, на якому честь Полтавщини захищали дві представниці міста Горішні Плавні.

Наша землячка майстер спорту Анастасія Білошицька завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 64 кг. Вона до фіналу перемагала своїх суперниць, а вирішальний поєдинок програла Ганні Лисенко (Київ) - 0:3.

Якби й іншій нашій землячці - майстру спорту міжнародного класу Ганні Охоті поталанило б із жеребом, то й вона могла б стати фіналісткою у ваговій категорії до 51 кг. Але у півфіналі жереб звів Анастасію з найтитулованою українкою - заслуженим майстром спорту, призеркою чемпіонатів Європи і світу, чвертьфіналісткою Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро - Тетяною Коб (Волинська обл.). Ганна Охота мужньо протистояла зірковій українській боксерці, але програла за оцінками трьох суддів (0:3) і стала бронзовою призеркою.