ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 23.09


Зіньківщина шукає компанію для ремонту доріг на майже мільйон гривень

Фірми, які спеціалізуються на ремонті доріг, просять звернути увагу на два лоти у Зінківському районі (другий незабаром оголосять) й стати учасниками торгів на "Prozorro".

У Полтавській ОДА відбулася нарада щодо ремонту доріг двох районів Полтавщини — Миргородського та Зіньківського.  Як і просили мешканці, до переліку об’єктів інфраструктури включили ремонт вулиці Миру в межах села Клюшниківка та вулиці Гоголя в селі Гасенки. Загальна вартість ремонту — по 198 тисяч грн на кожну дорогу. Кошти було розподілено у межах виділеного фінансування. Щодо ремонту дороги між самими селами, то на нього потрібні додаткові гроші.
- По Зінькову ремонту потребують два мости, — повідомив завідувач сектору дорожнього господарства Управління інфраструктури та туризму ОДА Віталій Глуховеря. Йдеться про виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт мосту через річку Грунь, капітальний ремонт мосту через Ворсклу та проектно-кошторисну документацію на об’їзну навколо Зінькова. Ці пропозиції вже подано на висновок до Департаменту фінансів ОДА.  
Голова Зіньківської райради Сергій Нерозя попрохав про сприяння та підтримку обласної влади під час проведення перших торгів у системі "Prozorro", які у Зіньківському районі пройдуть 6 жовтня. Мова про поточний ремонт дороги місцевого значення Пишненки – Покровське. Його очікувана вартість складає 935 тисяч 180 грн.
Дуже переживаємо, щоб торги відбулися. Буде образливо, якщо ні - адже ми дійшли до такого етапу, який для багатьох сільських рад проблемний і не всі розуміють, як працювати в цій системі, як зареєструватися, виставити лоти. А ми цей шлях пройшли

— зауважив Сергій Нерозя.
Тож компанії, які спеціалізуються на ремонті доріг, просимо звернути увагу на два лоти у Зінківському районі (другий незабаром оголосять) й стати учасниками торгів на "Prozorro". Громаді потрібні відремонтовані дороги.

дороги, інфраструктура, ремонт, гроші, ОДА

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.