15:15 25.09

Полтавець встановив рекорд України з гирьового спорту

Полтавець Олег Коломієць у ваговій категорії до 85 кг виграв турнір гирьовиків із новим рекордом України у ривку - 200 підйомів гир за 10 хвилин.

У Львові відбувся турнір "Динаміади" з гирьового спорту, в якому змагалися спортсмени різних силових структур: поліції, Національної гвардії, прикордонної служби, МНС.
Гирьовики Полтавщини, серед яких чемпіони України, призери чемпіонатів Європи та світу, виступали у складах різних команд динамівських підрозділів й успішно виступили у Львові.
Чемпіонами "Динаміади" у різних вагових категоріях та різних номінаціях стали наші земляки: Руслан Срібний, Ігор Гавришко, Владислав Бабенко. А полтавець Олег Коломієць переміг у ваговій категорії до 85 кг із новим рекордом України у ривку - 200 підйомів гир за 10 хвилин.

Полтавець Микола Ткаченко став срібним призером "Динаміади", програвши прикордоннику із Харкова.
"Динаміада" стала гарним етапом підготовки до чемпіонату світу-МСГС (Міжнародного союзу гирьового спорту), який відбуватиметься у жовтні в Актобе (Казахстан).