ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:38 29.09


У полтавському суді виникла бійка між суддею й активістом

Учора в Октябрському районному суді міста Полтави мали відбутися збори суддів...

Але до зали засідань завітали ще й депутати міської, обласної, районної рад від різних фракцій, помічники депутатів, активісти і журналісти. Такий резонанс та інтерес до засідання був викликаний тиском на суддю районного суду Ларису Гольник із боку її керівництва.

Через кілька хвилин до зали зайшов голова суду Олександр Струков і повідомив, що засідання суддів не відбудеться, оскільки громадськість його зірвала.

Після цього виникла словесна перепалка між блогером Ігорем Гавриленком і Струковим, яка переросла в невеличку бійку, в ході якої у голови суду навіть тріснув піджак.

На питання депутатів, як вони зірвали збори, Струков так і не відповів. Депутати, у свою чергу, відзначили, що Струков повинен відповідати на звернення депутатів і стали перед виходом із залу, перегородивши прохід судді. Голова Октябрського районного суду заявив, що його позбавили волі.

Незабаром в залі суду з'явилася поліція, за допомогою якої після кількох невдалих спроб суддя все ж залишив приміщення, повідомляє "Рoltavske.tv"

суд, бійка, Струков, Гольник

За темою:

  • У Полтаві харківський пенсіонер напав на переселенку
  • Смертельна ДТП: винуватець трагедії отримав три роки
  • Суд скасував дозвіл на розміщення літнього майданчика полтавського ресторану
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.