ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:36 30.09


У Кременчуці оштрафували господаря пітбуля за вигул собаки без намордника й повідка. На 17 гривень

Господар вигулював чотирилапого вихованця пізно вночі і стверджує, що виховував його разом із кінологом.

Напередодні члени адмінкомісії оштрафували господаря собаки породи пітбуль на 17 гривень. Відповідний адмінпротокол був складений департаментом поліції 24 серпня, близько першої години ночі. Згідно з поясненнями свідків, зазначених в документі, господар собаки бійцівської породи нацьковував її на бездомних собак у районі зупинки "Річковий вокзал". Крім цього, свідки кажуть про те, що господар собаки був нетверезий.

Однак на засіданні комісії адмінпорушників він спростував цю інформацію. Він розповів, що, знаючи особливості своєї собаки, виховував її разом із кінологом. Тому його чотириногий друг виконує команди господаря беззаперечно. Так само, за словами кременчужанина, він дійсно вигулював свою собаку без намордника і повідка. Однак при цьому уточнив, що в такий пізній час людей на вулиці не було.

Спростував він і інформацію про нацьковування собаки. За його словами, на кінцевій зупинці тролейбусів проживає кілька бездомних собак, із однією з яких і "познайомився" його вихованець. На думку кременчужанина, дворняга загавкала від переляку.

Також він зазначив, що інцидент стався на очах у поліцейських, з якими вони обговорили ситуацію, що склалася, на місці.

Члени комісії також рекомендували хазяїну собаки вигулювати її з повідцем і намордником.

культура, поліція, собаки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.