10:29 07.10 1371
На території спеціалізованої школи-інтернату імені Кочергіна в місті Гадяч Полтавської області двоє поросят померли через африканську чуму свиней.
Як повідомляє Держпродспоживслужба, при дослідженні відібраних проб біологічного матеріалу з туш загиблих поросят в Державному НДІ з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи Києва 6 жовтня встановлений діагноз АЧС.
Всього в господарській частині школи міститься 34 свині, в приватних домогосподарствах міста - близько сотні свиней.
Для координації роботи по локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гадяцькій РДА. Рішенням комісії затверджено план по ліквідації захворювання, визначено межі епізоотичного вогнища, зона захисту і нагляду.
В осередку захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника африканської чуми свиней.
З початку року це вже 55-й випадок спалаху АЧС в Україні, в тому числі на Полтавщині - п'ятий.
Атака РФ: Горішні Плавні - без світла, води й опалення. У Кременчуці — подача води за графіком
13:45 08.11
На Полтавщині оновили графік відключень світла
12:45 08.11
На Полтавщині - два спалахи кишкових інфекцій
18:30 10.11
У Полтаві відбувся саміт Агрокарбон-2025
15:15 08.11
У Полтаві організували підвезення води
17:00 09.11