00:31 09.10

На чемпіонаті світу з армрестлінгу у боротьбі на лівій руці наші земляки залишилися без нагород

8 жовтня у Благоєвграді (Болгарія) розпочалися головні змагання 38-го чемпіонату світу з армрестлінгу (після юніорів, молоді, ветеранів та паралімпійців) - першості серед чоловіків та жінок, які стартували у боротьбі на лівій руці.

Тут у складі збірної України виступали троє спортсменів із Полтавщини, які, на жаль, не увійшли до трійок призерів. Марина Левченко у ваговій категорії до 50 кг посіла 9-е місце. Вона почала вдало - з двох перемог - над Анною Сантос (Бразилія) та Інною Бєнєвою (Болгарія), але потім "пригальмувала".

Полтавець Ігор Окара у ваговій категорії до 80 кг фінішував на 22-му місці серед чоловіків.
А ось полтавка Лілія Занько зупинилася в одному кроці від п'єдесталу пошани - на четвертому місці. Поєдинок за "бронзу" наша землячка програла Ніно Махарадзе (Грузія).

9 жовтня наші земляки також змагатимуться на чемпіонаті світу - у боротьбі на правій руці.