ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:52 09.10


Антимонопольний комітет зобов'язав Полтавську міськраду внести зміни до документів щодо конкурсних торгів по програмі "Безпечне місто"

АМКУ зобов'язав чиновників відміняти процедури закупівлі. На сайті Антимонопольного комітету України оприлюднена інформація щодо оскарження у сфері держзакупівель, в якій двічі згадується Полтавщина.

За результатами розгляду скарги ТОВ "БМС ТЕХНО" щодо порушення Відділом освіти Чутівської районної державної адміністрації законодавства під час проведення закупівлі – "Комп’ютерне обладнання та приладдя" за державні кошти Колегією зобов'язано замовника відмінити процедуру закупівлі за лотами 1-3.
За результатами розгляду скарги ТОВ "Телефонні системи і мережі "АНФЕР" щодо порушення Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради законодавства під час проведення закупівлі – "Придбання устаткування для системи відеоспостереження для капітального будівництва системи "Безпечне місто" за державні кошти, Колегією зобов'язано замовника внести зміни до документації конкурсних торгів.

АМКУ, тендер, скарга

За темою:

  • Полтавська облрада прорекламує свою діяльність за понад 500 тисяч
  • Аудиторська служба перевірить закупівлю полтавцями 47 квадрокоптерів для військових
  • Полтавці закуплять десяток БпЛА "Чаклун"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.