19:17 13.10

Полтавські веслувальники двічі взяли "Золотого дракона"

У Києві відбулася міжнародна регата на човнах-драконах - у двоборстві (на дистанціях веслування 5000 і 200 метрів), за підсумками якої команда "Полтава" завоювала дві золоті медалі на 12-місних драгонботах.

У першості серед юніорів (змішаний клас) полтавці перемогли на дистанції 5000 метрів (26 хвилин 26,68 секунди) та були другими на 200-метрівці (1 хвилина 10,78 секунди). Наші земляки набрали три очка (сума місць) і випередили збірну Молдови, яка мала такий же показник очок, але гіршу суму часу. Бронзовими призерами у цьому двоборстві стала команда "Драгонком" (Горішні Плавні) - 8 очок (третє місце - на 5000 метрів і п'яте місце - на 200 метрів).
У класі "Прем'єр-міксед" (чоловіки і жінки) наша "Полтава" також завоювала "золото" у двоборстві. Тут земляки перемогли на дистанції 5000 метрів (25:43,09) і були третіми на 200-метрівці (1:06,58). За сумою місць полтавці набрали 4 очка. Також 4 очка було у команди "Мала флотилія" (Київ), але час полтавців за сумою двох дистанцій знову виявився кращим. У цьому ж класі команда "Кремінь" (Кременчук) посіла сьоме місце у двоборстві (14 очок).