ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 14.12


5 мільйонів гривень із бюджету витратять на піар міськради

На сайті Полтавської міської ради з’явився проект рішення позачергової 29-ї сесії Полтавської міськради "Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава на 2020 рік".

У документі майже 5 мільйонів гривень Полтавська міська рада планує витратити на піар.

У ньому говориться: надавати послуги з висвітлення діяльності будуть ТОВ «СТУДІЯ МІСТО» та інформаційне агентство ФОП Могила Ірина Леонідівна.

Для цих виконавців передбачають по 49 тисяч гривень кожному. Плюс 4 мільйони 900 тисяч гривень хочуть надати рекламному агентству відповідно результатів проведення торгів у межах відповідного тендеру.

Інформацію нам підтвердив керівник прес-служби міськради Віталій Улибін.
 

Буде проведений тендер, згідно з торгами, це будуть європейські торги, згідно з результатами торгів переможе рекламна агенція. З нею підпишемо договір на співпрацю на рік, яка власне і буде надавати послуги розміщення у полтавських медіа, — сказав він.

Від такого рішення міської ради полтавські медіа-експерти б’ють на сполох.

Людмила Стельмах-Кучеренко президентка Полтавського медіа-клубу розповіла ІРТ, що в журналістиці працює 35 років, стажувалася у США, Європейських країнах. І ніде в цивілізованому світі немає такого, щоби органи влади виділяли гроші на те, щоб їхню діяльність висвітлювали ЗМІ.

На її думку, 5 млн. гривень у рік виборів (2020 рік місцевих виборів) - виділяти на місцеві ЗМІ - це я інакше, як політична корупція.

 

Євген Лопушинський, голова Полтавської обласної організації НСЖУ, вважає, що ЗМІ, які беруть гроші у влади, вони повинні чітко усвідомлювати, що разом з грішми, вони беруть на себе певну відповідальність.

І відповідно, щоб в аудиторії не виникало сумнівів в необ’єктивності і неупередженості, як мінімум такі матеріали робляться на замовлення влади, вони мають буть відповідним чином промарковані, тобто в цих сюжетах має маркуватися, що цей сюжет виконаний на замовлення, якщо ЗМІ не роблять цього, а просто беруть гроші на так зване висвітлення при цьому запускають свої сюжети разом з іншими матеріалами в блоки новини, то як мінімум це не чесно

- сказав він..
 

піар, міськрада, медіа

За темою:

  • Поліція перевірить головного лісничого Полтавщини
  • У Полтаві розгорівся скандал через претендента на посаду директора МБК
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.