ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:46 31.08

P


5 причин відвідати Interpipe TechFest

15-16 вересня в Дніпрі проходить одне з найбільших інженерних шоу країни — "Interpipe TechFest".

 

Якщо ви вже надивилися на природні ландшафти, а музичні концерти та ярмарки вже набридли, це означає, що в треті вихідні вересня в Дніпрі можна буде зануритися в світ інженерії.

Ми знайшли для вас п'ять вагомих причин відвідати найбільший технофест Східної Європи.

SPACE CENTER
Одна з головних експозицій фестивалю — зона Space Center. Тут відбудеться виставка обладнання і технологій державних і приватних компаній космічної сфери. Макети ракет і двигунів, обладнання для стикування об'єктів в космосі, системи управління ракет-носіїв і космічних апаратів, супутники  — все це можна буде побачити наживо.

Друга частина експозиції  — аматорські космічні розробки. Важко в це повірити, але українські студенти, молоді вчені та інженери-ентузіасти створюють працюючі прототипи ракет.

У зоні космічного лаунжу можна буде випити кави, спостерігаючи на великому екрані запуски ракет.

Робототехніка
Робот Софія поки не дала згоди на приїзд на Interpipe TechFest, але і без неї буде на що подивитися. Промислові роботи, компанії зі сфери промислової автоматизації, навчальні та розважальні роботи постануть у всій своїй машинній красі.

Тут також пройдуть чотири види робобатлів і змагання з мехатроніки. Роботи будуть битися в робокерлінзі, роболабіринті, робосумо і robo line race. А фахівці з налаштування роботизованого обладнання на спеціальних симуляторах покажуть, як впоратися з розумними машинами.

Технічні змагання
Це ще одна фішка фестивалю. Серед основних — змагання з судо-  і авіамоделювання, моделювання з паперу, дрифту радіокерованих моделей і кіберспорту.

Турнір із судомоделювання пройде на штучному озері площею 1500 квадратних метрів. Тут відбудуться морські бої, перегони суден, виставки історично точних моделей.

Учасників та глядачів змагань з авіамоделювання чекають захоплюючі битви кордових літаків і майстер-класи з моделювання літаків і ракет.

Ще на Техфесті пройде етап кубка України з радіокерованого дрифту. Точні копії гоночних болідів влаштують яскравий  дрифт на найбільшій в Україні трасі. І, звичайно, кібертурнір. Дисципліни: CS: GO, Dota 2 і FIFA (остання - на PS4).

Lego будівництво
Interpipe TechFest відомий проведенням масштабних видовищних будівництв з Lego.

Команда українських любителів Lego Ukrbricks в цьому році створить 2 великих експозиції. Перша  — світ Гаррі Поттера. Загальна площа забудови  — 15 квадратних метрів! Hogwarts Lego Land буде готовий вже до початку фестивалю.

Друга експозиція  — супергеройське будівництво. Капітана Америку, Залізну людину  і Людину-Осу будуватимуть прямо на фестивалі. Всім фанам Marvel —  бути!

Альтернативна енергетика
Набридло оплачувати величезні рахунки за опалення і за відсутню гарячу воду? Тоді Вам на локацію «Альтернативна енергетика». На фестивалі покажуть сучасні способи отримання енергії. А ще, як просто і недорого створити власний будинок розумним, об'єднавши всі інженерні системи під єдиним управлінням.

Замовити квитки на фестиваль

фестиваль, техніка, інженерія, шоу, Дніпро

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.