ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:18 13.03

P


5 розповсюджених помилок новачків у туризмі

Туризм залишається цікавим хобі, що приваблює у свої лави все більше прихильників. Природні локації нашої країни для багатьох залишаються недослідженими. Чого тільки варта подорож Карпатами! Та й південь має неповторні ландшафти, де поєднані річки й скелі, ліси та рівнини. Єднання з рідною природою, відпочинок від цивілізації, насичення розуму та тіла цілющою енергією землі — саме за цим вирушають у таку захопливу подорож.

Але романтика все одно межує з влаштуванням побуту. Туризм і активний відпочинок повинні бути правильно організованими. Тут не обійтися без важливого спорядження, яке можна придбати на сайті https://robinzon.ua/c/dvomisni, де є широкий асортимент наметів, спальних мішків, туристичного одягу та взуття. В інтернет-магазині Robinzon ви знайдете якісне та надійне знаряддя для туристичних подорожей.

Підбір спорядження: початок підготовки

Саме з причини неправильно підібраного спорядження виникають проблеми у поході. Які найпоширеніші питання виникають у новачків сфери туризму:

 1. Пакування. Куди все скласти та навіщо купувати спеціальний рюкзак? Наплічник для походу вибирають за розміром, але він має бути оснащений твердою анатомічною спинкою і ременем для розподілу навантаження.
 2. Чи потрібен спальний мішок? Цей атрибут є обов’язковим і має відповідати сезону. Дивись на температурний режим спальника. Він різний для літа і зими.
 3. Намет. Без нього неможливо організувати повноцінну ночівлю. Вибір моделі залежить від сезону, а тканина тенту має добре захищати від вологи, прохолоди, комарів, протягів і сонячних променів. 
 4. Які килимки потрібні та скільки? Каримати чи надувні килимки добре ізолюють від холодної землі. Бажано за допомогою них вкрити всю підлогу намету.
 5. Який посуд буде корисним? Важливо обирати універсальні місткості: казанки, в яких можна готувати будь-що. Чашки та тарілки мають бути легкими та міцними: з металу, пластику, а краще ті, що складаються.

Компактність та легка вага — це треба врахувати в першу чергу, бо весь багаж треба нести на своїй спині. Все спорядження вибирай згідно з сезоном та особливостями місцевості, де проходитиме подорож.

Яких помилок варто уникати

Зазвичай всі початківці повторюють такі помилки:

 • беруть дуже багато зайвих речей;

 • не продумують маршрут до дрібних деталей;

 • неправильно харчуються в поході;

 • вибирають дуже складні маршрути для першої подорожі;

 • не купують спеціальне туристичне взуття й одяг.

Такі помилки створюють багато перепон, і замість відпочинку новачки отримують хворобливі стани та втому. Враховуйте все, радьтеся з досвідченими туристами, і тоді подорож залишить лише гарні емоції та спогади.

туризм

За темою:

 • Романтична подорож до Карпат
 • ТОП-места для посещения в Испании
 • Полтавські туристи об'єднались у благодійному поході "Мавчина криниця"
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.