ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 09.05


50 тисяч бюджетних коштів споживає полтавський Вічний вогонь

Замість темно-чорного кольору залізна п’ятикутна зірка відблискує золотом і полум’я тут горить цілодобово. 27 тисяч кубів газу – стільки щомісяця споживає Вічний вогонь у Полтаві.

Олексій Харченко, директор КП Декоративні культури, каже, що загальна сума витрат на закупівлю газу та його транспортування та обслуговування Вічного вогню складає близько 550 тисяч гривень на рік.

Ці кошти виділяються окремою статтею програмі діяльності підприємства. Аби полум’я горіло – щомісяця з міського бюджету виділяють 50 тисяч гривень.

Такий вогонь пам'яті є у всіх обласних центрах України, окрім Черкас. Там його замінили на світлодіодний.

Історик Борис Тристанов проти того, щоб справжній вогонь замінювали штучним, — повідомляє Лтава.

Меморіальний комплекс Солдатської Слави у Полтаві встановили у 1969-му. Тут перепоховані останки радянських воїнів-визволителів, які полегли у боях за Полтаву.   Для них було дуже важливо, щоб в разі загибелі про них пам’ятали. Це написано в кількох спогадах. Тому, що людина вмирає, коли про неї забувають. А коли пам’ятають, вона продовжує жити в наших душах.

Найбільше грошей на те, щоб горів Вічний вогонь витрачають у Чернігові — понад 700 тисяч гривень на рік, найменше у Тернополі  — менше тисячі.

газ, бюджет, гроші, пам'ять, Вічний вогонь

За темою:

  • Полтавка відзначила сторічний ювілей
  • У центрі Полтави вертепи зібралися на масову щедрівку. ФОТО
  • Полтавці заспівають мегащедрівку
  • Топ-5 за тиждень :