ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 22.03


50 тисяч полтавців отримають соцвиплати до 5 травня

50 тисяч людей у Полтавській області отримають від держави разові соціальні виплати. Про це повідомила прес-служба Департаменту інформаційної діяльності Полтавської ОДА.

Пільгові категорії населення отримають разові виплати від держави у сумах від 525 грн до 3 685 грн

Нарахувати їх збираються до 5 травня у зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 170 "Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

Допомогу отримають:

1) особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років), в’язні концтаборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнані особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

  • — I група – 3 685 гривень;
  • — II група – 3 265 гривень;
  • — III група – 2 845 гривень;

2) учасники бойових дій та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років), в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 265 гривень;

3) особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 685 гривень;

4) члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 630 гривень;

5) учасники війни та колишні в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

Щоб отримати цю разову грошову допомогу, подавати будь-які документи до управлінь соцзахисту населення не потрібно. Всю підготовчу роботу зроблять теруправління соцзахисту та Центр з нарахування та здійснення соціальних виплат у Полтавській області.

Ймовірно, кошти передадуть разом з пенсіями через поштові відділення за місцем мешкання чи через банківські установи.

соцдопомога, разові виплати, допомога, травень

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.