ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:02 01.11


Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький приховав бізнес своєї дружини

У своїй е-декларації Андрій Пісоцький указав квартиру, одна з яких - у Росії, автомобіль і готівку, але "забув" зазначити підприємства, які належать його дружині Олені Пісоцькій.

Згідно з електронною декларацією родині Пісоцьких належать три квартири (одна з яких у м.Бєлгород, Росія) та житловий будинок у с.Великі Сорочинці. Автомобілів перший заступник голови ОДА не задекларував, зазначивши лише Lexus RX 350 2012 року випуску вартістю у 640 тисяч гривень, який також належить дружині.

Андрій Пісоцький зберігає готівкові кошти у сумі 75 тисяч гривень, а найбільший дохід в 2015 році отримав завдяки відчуженню рухомого майна на суму 1 мільйон 820 тисяч гривень. Зарплата першого заступника облдержадміністрації склала всього 73 тисячі гривень.

У рубриці "Корпоративні права" чиновник указав лише про ТОВ "Сорочинський ярмарок-тур". Однак у декларації відсутні дані відносно ТОВ "Торговий дім "Укрпромсвітло", ТОВ "Єлан" та ПОГО "Інформаційно-технологічний кластер "Сорочинський ярмарок".

Зокрема, Торговий дім "Укрпромсвітло" веде свою діяльність з 2012 року. Засновниками та вигодоодержувачами підприємства є Олена Пісоцька і Тетяна Михайловська. Підприємство спеціалізується на постачанні ламп розжарювання та електричних газорозрядних ламп. "Укрпромсвітло" регулярно бере участь та перемагає в тендерах "Укрзалізниці".

У 2014 році підприємство Олени Пісоцької виграло тендер на 21,69 мільйонів гривень щодо продажу електричних ламп ДП "Укрзалізничпостач". У 2015 році Торговий дім "Укрпромсвітло" виграв два тендери у ДП "Придніпровська залізниця" на суму 1,5 мільйони гривень, а також чотири тендери у ДП "Укрзалізничпостач" на суму 6,65 мільйонів гривень. У 2016 році підприємство виграло шість тендерів у філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" на загальну суму понад 17 мільйонів гривень. При цьому громадська антикорупційна експертиза визначила результати вищезгаданих тендерів як такі, що містять високу корупційну складову.

Іще одне підприємство дружини першого заступника голови Полтавської ОДА - це ТОВ "ЄЛАН", основна діяльність якого – виробництво електричного устаткування та торгівля електроприладами. Єдиним засновником і вигодоодержувачем товариства є Олена Пісоцька, а директором – Пісоцький Ігор Анатолійович. ТОВ "ЄЛАН" зареєстрований за місцем проживання засновника, однак не вказаний у е-декларації.

Також не вказана і Громадська організація "Інноваційно-технологічний кластер "Сорочинський ярмарок", до складу засновників входить дружина Пісоцького. Хоча кластер має статус громадської організації, він взятий на облік в податкових органах Миргородського району як платник податків. А отже також мав би бути включений до декларації.

декларація, Пісоцький

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.