ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 24.02


63 тисячі споживачів на Полтавщині залишились без постачальника газу

Із 13 лютого ТОВ ТД "Лубнигаз" та ТОВ "Лубнигаз-Трейдінг", що забезпечували газопостачанням 63 тисячі побутових споживачів Лубенщиниі, через відсутність підтверджених номінацій припинили постачати газ населенню.

Наразі мешканці Лубен та району отримують газ за рахунок тимчасового механізму страхування побутових споживачів. Відповідно до Правил постачання природного газу, мешканців Лубен та району тимчасово обслуговує постачальник «останньої надії» (далі – ПОН).

 

Постачальник «останньої надії» – визначений Кабінетом Міністрів України постачальник, який не має права відмовити в укладенні договору постачання природного газу на обмежений період часу. Він дає можливість клієнтам, які раптово втратили постачальника, не залишитися без газу, поки вони не виконають перехід до нової газопостачальної компанії.

 

Постачальником «останньої надії» є газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Максимальна тривалість постачання природного газу ПОН не може перевищувати шістдесяти днів і протягом цього строку необхідно укласти нові договори з ринковим постачальником.

Після закінчення граничного строку постачання природного газу ПОН зобов’язаний припинити постачання природного газу споживачу.

 

Надалі для безперебійного газопостачання мешканцям Лубен і району рекомендовано до закінчення максимального строку вільно обрати постачальника природного газу, як того вимагає стаття 13 Закону України «Про ринок природного газу».

Постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору, що укладається між ним і постачальником на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, які є однаковими для всіх.

Станом на сьогодні в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Обрати постачальника та порівняти ціни можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» (https://gazpravda.com.ua/) або «Газотека» (https://gasoteka.ua-energy.org/).

Для зміни постачальника споживачу достатньо подати заявку та мінімальний пакет документів новій компанії.

Перехід відбувається автоматично. Під час переходу споживачеві не відключатимуть газ. Змінити постачальника можуть мешканці як приватних, так і багатоквартирних будинків.

Важливо пам’ятати, що ПОН – це лише тимчасове рішення для уникнення перебоїв із газопостачанням, повідомила пресслужба Полтавської ОДА

комуналка, тариф, газ, поставчання

За темою:

  • На Полтавщині судитимуть 26 осіб за привласнення ста тонн дизпалива
  • Облрада ініціювала передачу газорозподільчих мереж у комунвласність
  • Під Полтавською облрадою мітингували проти газових тарифів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.