ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:27 28.12


76 дітей-сиріт знайшли нові родини

За даними Служби у справах дітей Полтавської ОДА, з кожним роком в області зменшується кількість дітей, які з тих чи інших причин залишилися без батьків

Заступник начальника Служби Ірина Конончук повідомила виданню «Полтава365», що в Єдиній базі даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на початок 2015 року налічувалася 2421 дитина. На кінець року їх залишилося 2345, що на 3,1% менше.

За її даними, попри притік нових сиріт, із кожним роком їхня кількість у державних закладах області зменшується. Така тенденція триває вже кілька років від того часу, як Віктор Ющенко розпочав реформу в цій сфері, сприяючи появі будинків сімейного типу.

Полтавські неповнолітні, батьки яких померли або не мають права їх виховувати, потрапляють у різні родини. Найчастіше над ними беруть опіку. Всиновлення або влаштування у будинки сімейного типу має свою статистику. Так, за рік, що минає, на Полтавщині з’явилося 15 нових прийомних родин, а також сім дитячих будинків сімейного типу, де загалом проживають 65 неповнолітніх.

Загалом 523 неповнолітніх по всій Полтавській області зустріне 2016 рік з батьками – у 40 дитячих будинках сімейного типу та у 169 прийомних родинах.

 

Анна СОЛТОВСЬКА


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.