11:25 08.04

"Кременчук" програв "Донбасу" битву за хокейне "золото". ВІДЕО

7 квітня у Дружківці відбувся шостий матч фінальної серії чемпіонату УХЛ між "Донбасом" і "Кременчуком", який виявився останнім. "Донбас" - чемпіон України - в п'ятий раз, наші земляки - вдруге другі.

Донбас — Кременчук - 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Шайби: 0:1 — Мельников (Коваленя, Гриценко), 26:17. 1:1 — Кочетков (Шафаренко, Єгоров), 31:11. 2:1 — Єгоров (Кочетков, Благий, більш.), 39:17.
Донбас: Дяченко. Сирей — Кугут, Алексюк — Яковлевс, Побєдоносцев — Петрухно, Каменьков — Григор’єв; Кочетков — Захаров — Єгоров, Благой — Шафаренко — Нікіфоров, Лялька — Буценко — Бабинець, Німенко — Бондарєв — Рамазанов.
Кременчук: Захарченко. Башко — Дегтярьов, Андрейків — Ігнатенко, Ісаєнко — Мельников, Варивода — Савицький; Коренчук — Кузьмик — Слиш, Кіча — Гніденко — Петранговський, Кірющенков — Гриценко — Коваленя, Чернишенко — Карпенко — Гаврик.

Перший період суперники провели доволі обережно та коректно - ніхто не хотів зайвий раз грати у меншості. Гострі моменти виникали лише після помилок у захисті, проте воротарі обох команд діяли надійно.

У другому періоді гра розкрилася. На 27-й хвилині "Кременчук" влаштував масований тиск на суперника і відкрив рахунок. Мельников кинув від синьої лінії і цей кидок виявився влучним — 0:1. Проте ще до перерви Кочетков і Єгоров (останній - коли його команда грала у більшості) двічі засмутили Едуарда Захарченка та всіх уболівльників кременчужан.

Гості мали чимало моментів, аби врятувати матч, але закинути ще бодай шайбу їм цього дня не вдалося. Рахунок у серії став 4:2 на користь донеччан, які вп’яте святкують чемпіонство. Кременчужани — зі срібними медалями, вдруге в історії клубу. Після бронзи минулого сезону це — крок уперед.