ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.04


80-річні полтавці почали отримувати щомісячну компенсацію

Полтавські пенсіонери, яким виповнилося 80 років, уже почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії.

Вчора, 7 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів, пенсіонери від 80-ти років почали отримувати щомісячні компенсаційні виплати до пенсії. Згідно з урядовим рішенням компенсаційну виплату до 500 гривень призначатимуть пенсіонерам, які досягли віку 80 років і старшим, але при цьому розмір їх пенсії не перевищуватиме 9205 гривень. Разом із тим, після встановлення щомісячної виплати, пенсія теж не повинна перевищувати 9205 гривень.

Крім того, окрему увагу приділили людям старше 80 років, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки та 20 років жінки. У таких громадян мінімальна пенсійна виплата не може бути меншою, ніж 2600 гривень.

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області провели відповідні перерахунки для 57,7 тисяч пенсіонерів, які досягли віку 80 років, виготовили виплатні відомості, які передали банкам та відділенням АТ "Укрпошта".

Як виявилося, діапазон підвищення пенсій – досить широкий. Наприклад, мінімальний розмір компенсаційних виплат (до 50 грн) – у 13-ти осіб. Найбільша кількість людей даної категорії – 50656 – одержуватимуть від 450 грн до 500 грн. Таких, яким доплачуватимуть від 950 грн до 1000 грн на Полтавщині налічується 110 осіб, а понад тисячу гривень будуть одержувати 26 громадян поважного віку з великим страховим стажем. Іншим пенсіонерам відповідна щомісячна компенсаційна виплата буде встановлюватись після досягнення ними 80-річного віку.

Пенсіонери старше 80-ти років отримають додаткові кошти у визначену їм дату виплати разом із пенсією за квітень. Пенсії надійдуть одержувачам на рахунки в уповноважених банках або будуть доставлені листоношами АТ "Укрпошта" додому, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Станом на сьогодні, 8 квітня, до банківських установ і поштових відділень спрямовано 433,7 млн грн, що становить майже 32% місячної потреби. Таким чином, відділення зв'язку забезпечені готівкою по 9 квітня включно, а банки фінансуються щодня.

пенсія, закон, допомога, гроші, влада

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.