ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 01.03


800 млн гривень цьогоріч виділили на будівництво цементної магістралі

На Полтавщині триває будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Решетилівка. Це перша і єдина в Україні сучасна дорога з цементнобетонного покриття.

На реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану цього автошляху у 2019 році планується виділення 800 млн грн.

Окрім бетонки, ці кошти підуть на будівництво транспортної розв’язки в двох рівнях, шляхопровід через залізницю в Кобеляцькому районі та обходів населених пунктів, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

Автомобільна дорога Н-31 Дніпро-Решетилівка – одна з найжвавіших в області. Щодоби нею курсує до 15 тисяч транспортних засобів. Побудована була у 60-х роках минулого століття. За цей час жодного разу масштабно не ремонтувалася. Більшість трафіку, який курсує по цій дорозі – це великогабаритні автомобілі. Наявне покриття не витримує їхню вагу. Відтак було прийняте рішення щодо повної реконструкції автодороги, шляхом будівництва сучасної цементобетонної дороги. Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м”,

– йдеться у повідомленні.

дороги, служба автодоріг, ремонт

За темою:

  • Дорогу на Червоний Шлях обіцяють залатати протягом десяти днів
  • У китайців відсудили мільйони за невиконаний ремонт дороги на Полтавщині
  • Дорожники забезпечують проїздність автошляхів області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.