ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 11.05


85% полтавських перевізників відмовилися від маршрутів

11 травня у Полтавському міськвиконкомі обговорили транспортний колапс, шантаж перевізників та можливість підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті міста. 

На  сьогодні 85% перевізників вже відмовились від маршрутів. А серед тих тролейбусів, які вийшли 11 травня на маршрути, троє вже знаходяться у депо на ремонті (там виламали двері і поламали поручні), зазначив заступник міського голови Олексій Чепурко на засіданні містобудівної комісії міськвиконкому.

Перевізники страйкують: вимагають підвищення ціни за проїзд та називають різний тариф – від 6 і до 10 гривень. 

Ситуацію з транспортним колапсом так прокоментував секретар міської ради Олександр Шамота.  За його словами, підвищення вартості проїзду не змінить відношення водіїв до пасажирів і наразі немає у цьому питанні конструктиву від перевізників.

Хочу почути від перевізників запевнення в тому, що буде чіткий графік, належне відношення водіїв до пасажирів. Так, нові автобуси завтра не з’являться, але відношення можна змінити, шансон прибрати можна, не палити в салоні теж можна. Ми дотуємо комунальне підприємство, бо транспорт їздить до останнього рейсу. А не так, як приватний “маршрутчик”, коли йому вигідно. Я зараз не бачу конструктиву від перевізників. Нас шантажують!

- сказав він.

Голова постійної комісії Дмитро Сенчакович каже, що робота комісії заблокована. І на голосування щодо вартості проїзду систематично не приходять представники двох фракцій — “Батьківщина” і “Совість України”.

Наступного тижня на розгляд комісії знову винесуть два проекти рішення — про встановлення тарифу у тролейбусі (3 грн) та автобусі (5 грн).

Відповідний проект рішення виконкому Полтавської міськради був озвучений як варіант вирішення проблеми із бунтом і шантажем від перевізників.

Проект рішення мають обговорити із усіма фракціями.

Заступник міського голови Олексій Чепурко додав, що більшість перевізників пишуть офіційні відмови від маршрутів та склав із себе відповідальність за ситуацію із перевізниками та підкреслив, що це – посадові обов’язки виконуючого міського голови. 

Фракція ВО «Свобода» на чолі із депутатом Юліаном Матвійчуком також Олександра Шамоту цього разу не підтримала. 

Позиція фракції поки що: відновити регуляторний акт, щоб розблокувати роботу перевізників. Хоча у мене до них багато питань, коли вони викидали із салонів автобусів пенсіонерів, учасників АТО. Але зараз така ситуація, що без них місто буде паралізоване, бо у нас не вистачить транспорту для перевезення, щоб перекрити усі маршрути. Тому зараз позиція підтримати рішення

- сказав Юліан Матвійчук

Отже, у засіданні депутатської містобудівної комісії вдруге зробили перерву – до середи, 15 травня.

транспорт, забастовка, колапс, тариф, перевізники

За темою:

  • На двох вулицях Полтави на годину перекриють рух транспорту
  • Унікальний КрАЗ продають за мільйон
  • У Кременчуці проїзд у тролейбусах буде безкоштовним
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.