ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:04 08.02


Міськвиконком погодив установлення шести меморіальних дошок загиблим у війні полтавцям

Громадська організація "Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини" отримала дозвіл від міськвиконкому на встановлення шести меморіальних дошок полтавцям, які загинули на Сході України.

На засіданні міськвиконкому було погоджено шість рішень про встановлення меморіальних дошок учасникам російсько-української війни. Йдеться про полтавців:

Військовослужбовцю батальйону особливого призначення "Шахтарськ" Міністерства внутрішніх справ України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни Олександру Олександровичу Горячевському, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до прийнятого рішення, меморіальну дошку буде встановлено на фасадній частині Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 119 .

Військовослужбовцю Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Дмитру Миколайовичу Гречку буде встановлено меморіальну дошку за адресою: вул. Алмазна, 1, на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29.

Капітану Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату, учаснику антитерористичної операції на Сході країни Олександру Євгеновичу Максимову, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 20 (фасадна частина Полтавської гімназії № 33).

Військовослужбовцю Національної гвардії України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Олександру Ігоровичу Мочалову, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку на фасаді Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38, що знаходиться за адресою: вул. Пушкіна, 74.

Військовослужбовцю Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Денису Сергійовичу Синюку, відповідно до прийнятого рішення, буде встановлено меморіальну дошку на фасадній частині Полтавської гімназії № 17 за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 15.

Молодшому сержанту Збройних сил України, учаснику антитерористичної операції на Сході країни, кавалеру ордена "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) Олександру Миколайовичу Фролову, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України, відповідно до прийнятого рішення, меморіальну дошку буде встановлено на фасаді Полтавської гімназії № 6, що знаходиться за адресою: вул. В.Чорновола, 3.

Вадим Ямщиков, заступник голови громадської організації "Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини", зазначив:

Міськвиконком надав тільки дозвіл, а всі матеріальні витрати бере на себе наша ГО. Днями встановимо дошку Денису Синюку на фасаді Полтавської гімназії №17 за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 15.

Лесь ГАВРИЛОВ

меморіальна дошка, АТО, війна, пам'ять, бійці

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.