16:20 09.07

"Лубни" перемогли "Інваспорт" у матчі чемпіонату області з футболу

8 липня відбувся один матч футбольного чемпіонату Полтавщини, в якому грали команди, які не претендують на нагороди. Проте гра виявилася напруженою та видовищною.

Лубни — Інваспорт (Полтава) — 2:0

Голи: Клименко 24, Мисюра 45+1.

Лубни: Педько (Сидорець 46), Алєксеєнко, Захарченко, Кирпиченко, Клименко (Шоха 77), Бувалець (Марусич 62), Мисюра, Реутов, Шпигун, Бірюк, Мандрика (Коробка 69).
Інваспорт: Фролов, Вальчук, Мчедлишвілі, Причина, Войченко, Брагін (Штулер 73), Баєв, Собченко (Невенченко 46), Бєлоусов (Верещака 46), Танчик (Статівка 46), Рій.

Днями "Інваспорт" на стадіоні "Лтава" під Полтавою зумів зіграти внічию (0:0) з одним із головних претендентів на "золото" чемпіонату - "Колосом" із Лазірок. Ця полтавська команда — фактично дефлімпійська збірна України, яка через кілька днів відлітає до Туреччини на XXIII літні Дефлімпійські ігри. Вони триватимуть з 18 по 30 липня в місті Самсун і суперниками українців у групі будуть збірні Італії, Японії та Аргентини. Збірна України є одним із головних претендентів на нагороди футбольних дефлімпійських змагань.

Генеральною репетицією для гостей був матч чемпіонату Полтавщини у Лубнах, інформує наш кореспондент Юрій КЛИМЧЕНКО. У першому таймі домінували господарі, які забили двічі. Після перерви і замін гості діяли активніше. Могли забити Олексій Статівка (повз ворота), Володимир Рій (поперечина), Олександр Верещака (воротар) та інші гравці. На останніх хвилинах поєдинку міг збільшити рахунок Владислав Алєксеєнко, який вийшов віч-на-віч із воротарем гостей, але останній виграв дуель.

Лубенці перемогли у нелегкому протистоянні і наступної суботи на них чекає важкий матч на виїзді проти лідера турніру та чинного чемпіона області — "Олімпії" (Савинці). Цього ж дня, 15 липня, решетилівські динамівці проведуть матч у Рокиті.