ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 27.04


А ліфт і нині там...

Мешканці полтавської багатоповерхівки вже не один місяць змушені ходити пішки через непрацюючий ліфт, а міська влада лише годує людей обіцянками.

Ще з минулої осені мешканці 9-поверхівки на Алмазному ведуть поки що нерівне протистояння з комунальними службами міста за право користуватися благом цивілізації, за яке регулярно сплачують кошти. Але послуги — не отримують. Справа в тому, що в під'їзді хронічно не працює ліфт.

В нашому другому під'їзді 3 жовтня 2017 року вийшов із ладу ліфт. Я написала тоді листа в Управління ЖКГ, за місяць отримала відповідь "ліфт працюватиме в листопаді" за підписом заступника начальника ЦЖКГ Андрія Бардінова.  Але минув листопад, а ліфт так і не запрацював. Я потім написала листа нашому меру, але відповіді так і не отримала. Ми ходили на особистий прийом в управління ЖКГ до Бардінова, за два тижні по тому записалися на прийом до начальника управління Сергія  Сінельніка, але прийняв нас його другий заступник Малько

– розповідає мешканка злощасного під'їзду Надія Яценко.

За словами Надії Григорівни, для кожного візиту мешканців у чиновників було заготовлено нове пояснення непрацюючому ліфту: то шукали сертифікованих підрядчиків, то тривав ремонт, потім виявилося що після ремонту згоріло реле. З'ясувати, хто ж саме ремонтував ліфт, мешканцям так і не вдалося.

Нам довго не хотіли давати відповідь, але потім Малько таки сказав, що виконавцем робіт була ФОП Проводенко Катерина Володимирівна. Я подивилася через укладені угоди через Prozorro. Дійсно, є такий виконавець. Але серед інших адрес я не знайшла нашого будинку і навіть нашої вулиці –Станіславського, Нікітченка, Героїв Сталінграда, Київське Шосе — були всі, але не наш будинок

веде далі Надія Григорівна.

Отже, протягом жовтня, листопада, грудня, січня мешканці багатоповерхового будинку ходили пішки. Варто наголосити, що в під'їзді більшість мешканців – пенсійного віку, а на верхньому поверсі ще й мешкає родина з малою дитиною, тож візочок теж щоденно "подорожує" сходами.

На 23 січня ініціативна група записалася на прийом до заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрія Ляміна. І тут на них чекала цілковита несподіванка: просто в канцелярії виявилося, що чиновники "не розуміють", чого прохачі прийшли, адже ліфт у них працює! Так і не зустрівшись із Андрієм Ляміним, люди повернулися додому.

Підійшли ми до того ліфта – дійсно працює. Але ж лампочка не світиться, кнопки не підсвічуються – суцільна темрява. Туди, якби дитина зайшла, злякалася би

– розповідає жінка.

Довелося мешканцям знову телефонувати до КП "Ремліфт". Майстри приїхали й поставили одну лампочку – як свічечку. Практично другого дня і щотижня бідолахам доводилося знову викликати "Ремліфт", бо то двері не відкривалися, то не закривалися. Не ліфт, а суцільна проблема.  І так тривало до 21 березня, поки хтось із сусідів серйозно застряг у ліфті, після чого обладнання відключили.

23 березня 2018 року прийшла якась комісія, подивилися на ліфт, і нам відповіли, що там немає нічого живого – щось згоріло чи поламалося, щось покрали , тому ліфт поки працювати не буде.  12 квітня знову ми пішли на прийом до Андрія Ляміна. А він нам відповідає, що нічого не знає про наш ліфт, розбереться з нашим зверненням і дасть відповідь. І знову нам чекати місяць. А поки доводиться ходити пішки – дехто з сусідів практично не виходить із квартир, бо самотужки подолати сходи не може

жаліється Надія Григорівна.

Мешканці будинку в розпачі – міська влада їх не чує, замість того, щоб піти назустріч і вирішити просте питання — відмахується відписками та не поспішає виконувати зобов'язання. Тому  люди вирішили заявити про ситуацію вголос: сподіваються, хоч так їх нарешті почують.

ЖКГ, ліфт, скарга, багатоповерхівка

За темою:

  • Запускають додаткові потяги, щоби вирішити транспортну проблему
  • Полтавський аеропорт планують віддати державі
  • Перевізники готові "по шість, але сьогодні"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.