ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 28.03


Майже півсотні полтавських учителів пройшли етап сертифікації

На Полтавщині 43 педагоги допущено до наступного етапу сертифікації. У тестуванні було 100 завдань, а на виконання вчителі мали 180 хвилин. 

Незалежне тестування стало першим етапом сертифікації вчителів початкових класів.

Тепер 46 педагогів, які склали тести, можуть брати участь в самооцінюванні власної педагогічної майстерності за допомогою заповнення анкети. 

Про це повідомила головна спеціалістка відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти у Полтавській області Марина Марічева 26 березня.  

За її словами, програму тестування визначили профстандартом учителя початкової школи та держстандартом початкової освіти. У цих стандартах враховано: 

  • планування та організацію освітнього процесу; 
  • забезпечення і підтримку навчання, виховання та розвитку учнів; 
  • створення освітнього середовища, використання сучасних освітніх технологій у викладанні, реалізацію технології партнерства; 
  • базу теоретичних знань. 

Наступним етапом сертифікації у 2020 році буде самооцінювання вчителями власної педагогічної майстерності за допомогою заповнення анкети. Результати цього анкетування аналізуватиме Держслужба якості освіти. Останнім етапом стане вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації. 

Як раніше зазначав очільник управління служби якості освіти у Полтавській області Юрій Кращенко, важливою відмінністю сертифікації 2020 від пілотної сертифікації у 2019 році є відсіювання учасників після кожного з етапів. Також вчитель може відмовитися від сертифікації на будь-якому з етапів. 

ЗМІСТ писав, що до незалежного тестування було допущено 63 вчителя. 

 Полтавщина стала однією з  областей, де на сертифікацію зареєструвалася максимальна кількість вчителів, а полтавські педагоги підбили підсумки сертифікації 2019. . 

освіта, сертифікація

За темою:

  • У яких школах Полтавщини планують зробити ремонти. СПИСОК
  • Вступна кампанія для полтавських абітурієнтів затримається на місяць
  • Полтавські освітяни приєдналися до Всеукраїнського челенджу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.