ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 16.07


Ада Роговцева відзначає 80-річчя та згадує Полтаву

Відома українська акторка театру та кіно Ада Роговцева 16 липня відзначає 80-річчя. Акторка пам'ятає Полтаву і рідну школу №10. Чотири роки свого життя – у повоєнні 1948-52 роки – вона прожила в Полтаві.

А́да Микола́ївна Ро́говцева народилася 16 липня 1937 року.

Ця жінка - легенда театру і кіно, світоч жіночності і душа України, навчалася в Полтавській 10-й школі. Видатна артистка  приїздила на зустріч з однокласниками Полтави

-  зазначила у бібліотеці ЗОШ №10 

У полтавській школі зберігають світлини із різних періодів життя видатної жінки.

 

Ролі Ади Роговцевої — справді золота колекція. Її щирі дівчатка з 1950-х ("Машенька") перетворювалися б у не дуже щасливих, але сильних жінок із 1960-х (як Геля в "Варшавській мелодії"); а потім стрибок у часі — і на початку 1990-х перед вами її декадансна Паола (у Віктюковій "Дамі без камелій"); а згодом нервова, зваблива й закохана, як кішка, Ірина Аркадіна в "Чайці" ("П'ять пудів любові").

Таких різних героїнь у її виконанні в ті часи єднала неймовірна чарівність, цілісність характерів і людська "чіпкість".

У її репертуарі понад 50 ролей у класичних п’єсах та ще ж стільки у фільмах, зокрема "Кривавий світанок", "Салют, Маріє!", "Приборкання вогню", "Осіння дорога до мами", "Овід", "Вічний поклик", "Тарас Бульба" та ін.

Нині Ада Роговцева - професорка Київського національного університету культури і мистецтв, багато років поспіль викладала в театральному інституті ім. Карпенка-Карого.

Ада Роговцева, акторка, роки в Полтаві

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.