ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.06


Ада Роговцева завітала до Полтави

Творчий вечір відомої української акторки театру і кіно Ади Роговцевої пройшов в міському будинку культури Полтави, в рамках II Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Poltava".

На початку акторка розповіла численним глядачам про себе і про полтавський період у житті. Адже Ада Роговцева навчалась у полтавській школі № 10.

І за її словами, саме у цій полтавській школі вона вирішила для себе, що хоче бути актрисою.

 

Я тут вчилась у 5 і 6-му класах. І акторкою я стала майже через те, що була у Полтаві, вчилась у цій школі, яка носила ім’я Лялі Убийвовк (нині імені В.Г.Короленка – ред.) Одного разу мені доручили читати уривок з книжки про Лялю Убийвовк. Я вийшла на шкільну сцену, а в залі був тато Лялі Убийвовк. Я читала, хвилювалась, разом із залом ми плакали над цим уривком. Потім він вийшов на сцену — обійняв мене і щось у серці тьохнуло. Отак, мабуть, я і зацікавилась своєю професією, яка супроводжує все моє життя. Отак все почалось!

– розповіла Ада Роговцева.

Найяскравіші моменти у житті Ади Роговцевої сталися саме у цьому місті. За словами акторки, у Полтаві почав формуватись її характер.

Жила я на бульварі Пролетарському, 8/10.  На все життя запам’ятала, тому що, мабуть, воно співпало з тим часом, коли я була щаслива. У Києві ми бідували, а тут було все, на базарі все дешево. Тут мені мама вперше в житті пошила пальто. Було стільки радості… І саме тут почався формуватись характер. Мені пошили бавовняну сукню у червоно-білу смужечку. Я тоді була така щаслива, що вийшла у двір, всі діти були в обірваному одязі, а я в такій сукні. Вийшла як королева і наді мною стали сміятись. То я, щоб не виділятись, обірвала на сукні кишеню. Потім я сиділа, плакала і зашивала ту кишеню, щоб мама не бачила. Але тоді я зрозуміла, що виділятись соромно. У мене в Полтаві трапилось стільки уроків, на все життя вистачить. Вони маленькі, не значущі, але для мене були дуже серйозними. Мабуть, у кожного в житті буває щось таке, як зачепить і не відпускає. Оце так в серці зачепила мене в свій час Полтава

– згадала акторка.

Протягом творчого вечору Ада Роговцева разом з донькою Катериною Степанковою та другом сім’ї, бардом Володимиром Маляренко читали вірші Лесі Українки, Сергія Жадана, Дмитра Лазуткіна, Катерини Бабкіної, Романа Ремисала, який зіграв «Редута» у фільмі «Кіборги».

Зі сцени лунали вірші про кохання, батьків та мужніх бійців на сході країни.

Нагадаємо, 7 червня 2019 року у Полтаві стартував II Міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Poltava".

З повною програмою фестивалю можна ознайомитись на сайті Meridian Poltava

фестиваль, поезія, Ада Роговцева, творчій вечір

За темою:

  • До Опішні запрошують в серпні пофестивалити
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.