ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:02 15.01


Аеропорту "Полтава" обіцяють міжнародне майбутнє - після 2020 року

Експерти компанії "Авіаплан" оцінили перспективи та розробили план розвитку полтавського аеропорту. Після 2020-го він щороку приноситиме мільйони.

Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua Аеропорт може заробляти 12 млн. євро/Фото ltava.poltava.ua

У компанії "Авіаплан" оцінили перспективи та розробили план розвитку полтавського аеропорту, який складається з трьох етапів.

У рамках першого етапу, який триватиме вже цього року, планується отримання аеропортом міжнародного статусу. У 2017 році планують модернізувати інфраструктуру та залучити необхідні кошти - державні або кредитні. Останній етап розвитку завершиться у 2020 році - саме тоді планується створити необхідну наземну інфраструктуру аеровокзалу.

Про це говорили в облдержадміністрації на зустрічі керівників ОДА із представниками компанії "Авіаплан".

За словами засновника "Авіаплану" Євгена Трескунова, полтавський аеропорт має хороші перспективи вже до 2020 року отримати контракти від міжнародних авіакомпаній та здійснювати регулярні міжнародні авіаперевезення.

При пасажиропотоці приблизно у сто тисяч пасажирів на рік Полтавщина, за розрахунками експертів, отримає близько 12 мільйонів євро. Також робота аеропорту - це додатково щонайменше 500 робочих місць.

Євген Трескунов вважає:

Такий пасажиропотік можна отримати за умов лише одного рейсу бюджетної авіакомпанії на день.

Нині полтавський аеропорт, який за радянських часів непогано працював, до цього не готовий. Голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко зазначив:

Стан аеропорту в Полтаві задовільний, але ми не говоримо, що вже готові здійснювати рейси. Нам необхідно залучати інвесторів. Також необхідно підлатати злітну смугу та створити належну інфраструктуру. 

За словами керівника області, допомогу в фінансуванні аеропорту може надати бізнесмен, власник футбольного клубу "Ворскла" Костянтин Жеваго.

Наразі подібний до полтавського аеропорт Херсон став міжнародним та щоденно виконує рейси до Туреччини.

Артур ЗАПЕКА

аеропорт, Головко, Авіаплан

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.