ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 27.01


Африканська чума свиней уже під Хоролом

У Хорольському районі поруч із селом Єньки знайшли труп дикого кабана. У його туші виявили вірус африканської чуми свиней. В'їзди і виїзди до села перекрили, встановили трикілометрову зону захисту.

Ще 24 січня поблизу с. Єньки Хорольського району місцеві мешканці виявили труп дикого кабана. Управління ветеринарної медицини в Хорольському районі взяло зразки матеріалу трупу для встановлення можливих захворювань та направило їх на дослідження до ветеринарної лабораторії Полтави.

Поки тривало дослідження в Полтаві, тушу спалили подалі від ферм і господарств. І правильно зробили - за результатами досліджень патологічного матеріалу виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

26 січня в урочищі поблизу с. Єньки встановили зону захисту в радіусі трьох кілометрів та зону нагляду в радіусі 20 км. Подію класифікували як надзвичайну ситуацію. Виїзди і в’їзди до села Єньки перекрито, встановлено дезбар'єри. При в'їзді в зону захисту встановлені охоронні ветеринарно-поліцейські пости, знаки на об’їзд карантинної зони. Встановлено порядок та контроль переміщення людей, транспорту через зону захисту. Контроль за ходом виконання робіт здійснює оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Лесь ГАВРИЛОВ

африканська чума, карантин, Хорол, епідемія, МНС

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.