ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 26.02


 "Академія клоунів" через війну переїхала з Харкова до Полтави

Близько десятка людей відвідують гурток "Академія клоунів" у Полтаві. Раніше він діяв у Харкові, але через війну його вихованці та керівник Олександр Марченко переїхали до інших регіонів.

 Нині заняття організовують у центрі культури та дозвілля у Полтаві.

В одній з аудиторій центру культури та дозвілля у Полтаві роблять розминку вихованці гуртка "Академія клоунів". Далі переходять до акробатики та жонглювання. 8-річний Іван Ільчишин на заняття приходив удруге.

 

"Я навчився тут жонглювати, навчився робити акробатику і ще щось. Жонглювати кільцями і м’ячиками, робити фокуси", – каже відвідувач гуртка Іван Ільчишин.

У Полтаві діє "Академія клоунів", яка через війну переїхала з Харкова

Вихованці роблять розминку

"Академію клоунів" 2017-го року у Харкові заснував артист цирку Олександр Марченко. Через повномасштабне вторгнення Росії наприкінці травня чоловікові довелося переїхати до Полтави. Із вересня чоловік безплатно навчає жанрам циркового мистецтва охочих у Полтаві.

У Полтаві діє "Академія клоунів", яка через війну переїхала з Харкова

"Академія клоунів" у Полтаві

"Я приїхав до знайомих. У той час, коли я виїжджав, не було вибору, куди їхати. Куди автобус перший поїхав, туди я і поїхав. Поїхав до Полтави. Ми займаємось тричі на тиждень: понеділок, середа, п’ятниця. Займаємося акробатикою, гімнастикою, еквілібристикою, майстерністю акторства, технікою сценічного мовлення. По понеділка у нас заняття із хореографії", – розповідає керівник гуртка "Академія клоунів" Олександр Марченко.

У Полтаві діє "Академія клоунів", яка через війну переїхала з Харкова

Вихованець академії вчиться виконвати трюк

На заняття у Полтаві приходить близько десятка людей віком від 8 до 58 років. Найстарший відвідувач – Сергій Кошманов, який вимушено переїхав з Харкова.

"Крім того, що я драматичний актор, я паралельно дуже багато років працював із дітками різного віку як актор-аніматор. І захотів свою кваліфікацію трішки підвищити. Я до цього трішки жонглював, але Олександр мене навчив правильній техніці як це зробити. На сьогодні я вже жонглюю булавами, ракетками і будемо це розвивати далі і далі", – говорить Сергій Кошманов.

У Полтаві діє "Академія клоунів", яка через війну переїхала з Харкова

Ксенія Кошелєва разом з партнерко виконує клоунський номер

Разом з партнеркою клоунський номер виконувала Ксенія Кошелєва.

"Ми з подругою відгадуємо, в якій руці цукерки. В цьому і полягає номер, що вона завжди не відгадує. І я їм цукерки, коли вона не відгадує. Стало цікаво спробувати щось нове, розвіятися. В акробатиці декілька трюків навчилася робити, навчилася жонглювати і розвиваю акторську майстерність", – каже відвідувачка гуртка "Академія клоунів" Ксенія Кошелєва.

У майбутньому керівник гуртка хоче створити клоунський спектакль, а також гастролювати з цирковими концертами та фестивалями в Україні та за кордоном.

 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.