ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:15 20.07


ALEKSEEV: відносини з солісткою ВІА-ГРИ

Мати українського співака, відомого широкому загалу як ALEKSEEV, нарешті прокоментувала відносини свого спадкоємця з Уляною Синецькою, відомою для громадськості як співачка, учасниця гурту ВІА-ГРА. Вона зізналася, що навмисно не поспішала знайомитись з обраницею сина.

 

Мама співака та її потенційна невістка, докладніше про враження від зустрічі

В телепередачі "Світське життя" мати співака трішки відкрила завісу на його особисте життя. Вона сказала, що це не перша дівчина її сина, яку Микита знайомить з нею. Що вона свідомо не поспішала з першою зустріччю, тому що не була готовою до цього. Детальніше дізнатися про особисте життя улюбленого співака можливо, переглянувши передачу з Катериною Осадчою. Час  виходу ви завжди можете знайти у програмі телепередач на сайті https://tv.meta.ua/.

Майбутнє побачення турбувало обох - і солістку легендарного гурту, і її можливу свекруху. Однак, зустріч принесла заспокоєння та взаємну симпатію. Вони сподобались одна одній. Відтоді пані Олена загорілась бажанням якнайшвидше стати бабусею. Мені потрібно було внутрішньо привикнути до думки, що в мене може бути невістка, а в сина дружина, але знайомство все розставило на свої місця. Уляна, просто, чудова дівчина і я вже мрію про онуків, хоча вони з цим не поспішають, ще не час говорять, - поділилась мати Микити з глядачами своїми враженнями та переживаннями. Микита та Уляна - особи публічні, люди творчості, тому кожен їх крок стає надбанням громадськості, а отже всі свої вчинки вони мають контролювати, щоб не нашкодити собі та своїй мистецькій кар'єрі. 

Микита Алексєєв, його бачення майбутнього

Ведуча передачі, Катерина Осадча, прямо запитала молодого чоловіка, чи не збирається він одружитись та чи не зробив пропозицію своїй обраниці. Я над цим думаю, - була лаконічна відповідь. Нагадаємо, Микита Володимирович Алєксєєв - співак, лауреат номінації Відкриття року, премії YUNA 2016, півфіналіст четвертого сезону "Голос країни". В 2018 році він представляв Білорусь на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення з піснею "Forever", яка стала хітом.

культура, новини, хроніка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.