ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:34 31.01


"Алмаз" і кінотеатр Котляревського приєднали до "Листопада"

На сесії міської ради 31 січня депутати прийняли передавальні акти з припинення юридичних осіб кіонеатрів імені Котляревського та "Алмаз" і приєднали їх до комунального підприємства "Палац дозвілля".

Це рішення - "продовження" рішення депутатів від від 16 червня 2016 року "Про реорганізацію кінотеатрів комунальної власності територіальної громади міста Полтава".

Згідно з теперішнім рішенням, депутати затвердили два передавальних акти, згідно з якими Державне комунальне підприємство кінотеатр ім. Котляревського та кінотеатр "Алмаз", їхнє майно, права та обов’язки стосовно кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами, передаються до комунального підприємства "Палац дозвілля". Дві юридичні особи, відповідно, припиняються. Якщо в кінотеатра "Алмаз" активи й пасиви відсутні, то в активі кінотеатру імені Котляревського - громадський будинок на Соборності, 31 із залишковою вартістю 111 тисяч 423,23 грн (первинна вартість 454 тисяч 135,30 грн, нарахований знос 342 тисяч 712,07 грн). Ним відтепер розпоряджатиметься КП "Палац дозвілля" в особі директора Похилько Наталії Миколаївни.

Щоб у нас не було два комунальних підприємства, щоб ми не платили двічі податки і зарплати директорам, передаємо їх на баланс "Листопада". Ці два кінотеатри прибутку не приносять

- коротко пояснив причини рішення міський голова Олександр Мамай.

"За" рішення проголосував 31 депутат, "проти" – 3, "утримався" 1, не голосували 6 депутатів.

кінотеатр, Алмаз, Листопад, сесія, міськрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.