ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 15.11


Амбасадор добра: полтавців запрошують долучитись до благодійної акції

Приєднатися до акції Всеукраїнський день добрих справ – Щедрий Вівторок у рамках всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday може будь-хто. Для цього до 3-го грудня необхідно зробити добру справу.

Така акція в Україні відбудеться вдруге. Полтавщина візьме участь уперше. 

"Ми також можемо робити добрі справи. Долучитися до акції можуть представники бізнесу, навчальні заклади, містяни та вся громада. Головне – показати, що полтавці розвивають добрі справи в свої серцях. Кожну ініціативу людей ми вітаємо",

– сказала працівник БФ "Карітас Полтава" Алла Раковецька

Допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом. У Полтаві цього дня продаватимуть екоторби з логотипом "Щедрого Вівторка" та малюнки, що мотивують. Кожен, хто купить ці речі, відчує себе амбасадором добра.

За словами координаторки Всеукраїнської ініціативи "Щедрий вівторок" Оксани Дейнеги, щоб стати учасником руху #GivingTuesday, потрібно звернутись до благодійного фонду "Карітас":

 — У нас є розроблені кейси добрих справ для бізнесу, навчальних закладів, шкіл, малих підприємців. Це набір порад і заходів, який кожен може провести в своїй організації.

Крім  того, 30 листопада в ТЦ "Злато Місто" відбудеться благодійний ярмарок. На якому можна буде не лише щось придбати, а й виготовити виріб чи приготувати страву. Все це потім також реалізують на заході.

Торік Україна вперше приєдналась до акції. В ній взяли участь такі великі міста як Львів, Харків, Київ.

благодійність, акція, щедрий вівторок

За темою:

  • У Полтаві відбувся третій "Фестиваль можливостей для мам"
  • У Полтаві відбулися весняні гуляння з піснями та іграми
  • Майже двадцять мільйонів на "благодійність": кого фінансувала Полтавська міськрада
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.