ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:33 02.07


Американці шукатимуть нові поклади газу на Полтавщині

Американці планують шукати газ на Полтавщині. Вони вважають, що в Україні, і на Полтавщині зокрема, ще багато нерозвіданих у плані видобутку вуглеводнів територій.

 

 

 Так, американські компанії Frontera Resources і Longfellow звернулися до Міністерства енергетики України з пропозицією видобувати вуглеводні в Одеській і Полтавській областях.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Міжвідомча комісія прийняла до розгляду по суті звернення компанії Frontera Resources (США), а також компанії Longfellow (США) щодо здійснення проектів пошуку і видобутку вуглеводнів, в тому числі з нетрадиційних джерел, в межах ділянок надр, які пропонуються зазначеними компаніями, відповідно, в Одеській та Полтавській областях. Комісія доручила провести консультації щодо оптимізації розміру запропонованої компанією Frontera Resources ділянки надр,

- йдеться в повідомленні.

Комісія рекомендувала компаніям Frontera Resources, Longfellow і  Навігатор-комплект  провести консультації з відповідними обласними радами щодо реалізації цих проектів.

Отже, тепер слово — за Полтавською облрадою, яка, нагадаємо, ставить нафтогазовикам-видобувникам певні умови про вкладення коштів в інфраструктуру регіону.

газ, розвідка, американці, Полтавщина

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.