ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 17.04


Американський фонд надав фінансову допомогу миргородцям

Американський фонд "RememberUs" надав фінансову допомогу понад 50 жителям Миргорода. Серед них 18 багатодітних сімей, інваліди та люди похилого віку. Кожен із них отримав на банківську картку грошову допомогу, яка неодмінно підтримає ці родини в складних умовах.

Слід зазначити, що раніше благодійна організація RememberUs вже співпрацювала з Миргородською громадою. За кошти організації був облаштований музей історії Миргорода та трагедії Голокосту. Зокрема, іноземний фонд профінансував будівництво, оформлення та підбір матеріалів для музею.

— Американська благодійна організація RememberUs із перших днів широкомасштабного вторгнення росії в Україну долучилася до рядів волонтерів та підтримує українців, які постраждали від російських окупантів. Фінансову та гуманітарну допомогу вже отримали біженці та найуразливіші категорії громадян в різних містах нашої держави. Підтримали благодійники й мешканців нашої громади, — повідомили порталу АрміяІнформ у Миргородській міській раді.

RememberUs — громадська благодійна і волонтерська організація, мета якої — запобігання випадкам геноциду у світі. Її головний офіс знаходиться у штаті Массачусетс.

війна, допомога, США, Миргород

За темою:

  • Полтавець заснував сайт психологічної допомоги військовим
  • Три медзаклади Полтавщини отримали автівки
  • "Моя місія - підтримка на фронті": полтавка допомагає воїнам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.