ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 23.02


Американці навчатимуть наших чиновників кібербезпеці

Полтавська ОВА підписала Меморандум про взаєморозуміння з Фондом цивільних досліджень та розвитку США.

 

22 лютого Полтавська ОВА підписала Меморандум про взаєморозуміння з Фондом цивільних досліджень та розвитку США. За час співпраці планують підвищити рівень кібергігієни серед державних службовців, викладачів та учнів шкіл та отримати кваліфіковану технічну допомогу. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

"Україна – один із лідерів у сфері ІТ. Разом із розвитком технологій важливими є інформаційна безпека і кібергігієна. Сьогодні Полтавщина зробила ще один крок у цьому напрямі – підписали Меморандум про взаєморозуміння з Фондом цивільних досліджень та розвитку США. Наша країна плідно працює над цифровою трансформацією – створює нові електронні сервіси й послуги. Тому кіберзахист є пріоритетним завданням. Особливої захищеності потребують об’єкти критичної інфраструктури", – вважає начальник Полтавської Дмитро Лунін. Також він наголосив, що підписання Меморандуму – це важливий крок у питанні розвитку регіону, інформаційної безпеки та технологій.

"Щоденно працівники органів державної влади та місцевого самоврядування при виконанні своїх обов’язків усе більше працюють з автоматизованими базами даних, реєстрами та іншими інформаційно-комунікаційними системами для надання жителям публічних послуг. Тому захист персональних даних у цих реєстрах і кіберзахист інформаційних систем є одним з основних завдань", – зауважив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

Керівник із операційної діяльності CRDF Global в Україні Михайло Верич розповів, що співпраця між ОВА та Фондом розпочалася ще до підписання Меморандуму.

"Минулого тижня ми розпочали проведення всеукраїнського навчання з OSINT. У першій групі пройшли навчання 11 представників державних установ Полтавської області. Підписання Меморандуму відкриває можливості для подальшої співпраці з таких напрямів як воркшопи, курси з кібергігієни державних службовців, студентів та дітей, регіонального кластеру з кібербезпеки. Навчальні програми з кібербезпеки реалізуються завдяки підтримці Державного Департаменту США", – пояснив Михайло Верич.

CRDF Global була заснована у 1995 році Національним науковим фондом США (NSF) із метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів та проведення навчання для науковців, дослідників, інноваторів. Центральний офіс CRDF Global розташований в Арлінгтоні (штат Вірджинія), із географією програм, яка охоплює понад 40 країн по всьому світу та діє на території Близького Сходу, Європи, Євразії та Північної Африки.

співпраця, кібербезпека, США, ОВА, інформація

За темою:

  • "MRIYA" об’єднала кіберполіцію та волонтерів в інформаційній війні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.