ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:41 07.09


АМКУ оштрафував дві компанії, що брали у часть в тендері на реконструкцію полтавської філармонії

Антимонопольний комітет України наклав штрафи компаніям "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" та "Будгарант Плюс" у розмірі 67 966 гривень кожній. АМКУ звинувачує учасників аукціону в порушені законодавства про захист економічної конкуренції.

 

За повідомленням "Центру протидії корупції", тендерну документацію фірмам готувала одна людина, а це суперечить правилам проведення аукціону, повідомляє Зміст. ЦПК наводить наступні аргументи:

"У обох учасників довідка про календарний графік проведення робіт на об’єкті має схоже оформлення (хоча форма подачі цього документу є довільною). Назва місяця "липень" у обох довідках написана з однаковою помилкою. Окрім того, обидва учасники мають відкриті рахунки в ПАТ "Діамантбанк", а банківські гарантії для них мають близькі вихідні номери. Навіть документи були завантажені до електронної системи публічних закупівель з інтервалом в півтори години".

Проаналізувавши конкурсну документацію в АМКУ припустили, що фірми пов’язані між собою.

Нагадаємо, 160-річну будівлю філармонії намагаються відреставрувати вже кілька років. Після невдалої першої спроби львівського підрядника (ТОВ "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія"), яка завершилася судом і штрафом, угоду уклали з полтавським ТОВ "ВКФ “СЕН".

АМКУ, штраф, тендер, суд

За темою:

  • АМКУ викрив змову учасників тендеру щодо реставрації полтавської філармонії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.