ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 06.09


АМКУ викрив змову учасників тендеру щодо реставрації полтавської філармонії

Антимонопольний комітет встановив змову двох компаній, які претендували на виконання реставрації полтавської філармонії у 2016 році.

Про це повідомило Східне міжобласне управління Антимонопольного комітету, пише ЗМІСТ.

Йдеться про тендер з очікуваною вартістю реставрації філармонії в розмірі 39,4 млн грн. На торги зайшли 7 компаній, серед яких – «Львівський будівельний холдинг» та «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія». Їх АМКУ викрила на змові під час закупівлі.

Йдеться про те, що компанії узгоджували свої дії під час тендеру на реставрацію філармонії: використовували однакові ІР-адреси для подання тендерних пропозицій та податкових звітів, мали однакові телефони тощо. 

Виграла тендер «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія» з пропозицією в 32,25 млн грн. Друга найнижча пропозиція надійшла від львівської компанії – 34,85 млн грн. 

У підсумку торги скасували, бо замовник – Управління капітального будівництва Полтавської обласної державної адміністрації – не оприлюднив рішення про визнання переможця тендеру.

Тендер на реставрацію філармонії

Спираючись на зібрані докази, Антимонопольний комітет визнав наявність порушень закону про захист економічної конкуренції, що призвели до спотворення результатів торгів. Обидві компанії оштрафували на загальну суму 136 тис. грн.

Реставрацію полтавської обласної філармонії завершили у жовтні 2021 року — на неї витратили майже 100 млн грн. 

АМКУ, змова, тендер, філармонія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.