ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:40 28.06


"Амстор" не припиняв роботу під час повітряної тривоги

Кременчуцький ТРЦ "Амстор", в який влучила ракета, не припиняв роботу під час повітряних тривог за рішенням адміністрації.

 

Адміністрація торговельного центру "Амстор" прийняла рішення про те, що з 23 червня ТРЦ не буде зачинятися під час повітряної тривоги. Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький. Він наголосив, що у закладах усіх форм власності під час повітряних тривог має проводитися евакуація відвідувачів та персоналу до укриттів.

"У разі порушення цієї вимоги будемо вживати заходів включно з кримінальними справами та закриттям закладів", – зазначив міський голова. Він додав, що генеральний прокурор України Ірина Венедіктова відвідала місце трагедії у Кременчуці.

"Відпрацювали посилення відповідальності власників ТРЦ, магазинів та інших місць масового скупчення людей за недотримання правил евакуації під час повітряної тривоги", – розповів Малецький.

Від моменту оголошення повітряної тривоги до ракетного удару по ТРЦ пройшло вісім хвилин — цього часу мало би вистачити для того, щоби перейти в укриття.

Як відомо, загинуло 18 людей, крім того, подано понад 40 заявок про зниклих безвісти після удару російських терористів по ТРЦ у Кременчуці.

війна, безпека, влада, обстріл, Кременчук, трагедія

За темою:

  • Уламки ворожих дронів пошкодили будинок
  • В області задекларували понад 80 одиниць зброї
  • На Полтавщині набирають офіцерів до Служби освітньої безпеки
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.